do góry
Menu

Wypełnienia kartonowe

Wypelnienia

Szukają Państwo rozwiązania, które ułatwi Wam zabezpieczenie towaru podczas transportu? W przypadku paczek czy palet idealnie sprawdzi się tekturowy plaster miodu, czyli swego rodzaju przekładka, którą można wykorzystać jako element rozdzielający, materiał amortyzujący czy po prostu wypełnienie paczki, w której jest za dużo luzu. Zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy zaproponują Państwu najlepszy rodzaj wypełnienia tekturowego, aby spełnić Państwa wymagania. Wszystkie zamówienia realizujemy w oparciu o indywidualne życzenia. 

Jak można wykorzystać tzw. plaster miodu tekturowy?

Wypełnienie z płyty tekturowej można wykorzystać na wiele sposobów. Oto one:

Wypełnienie drzwiWypełnienie w zastępstwie styropianu
Palety tekturowePrzekładki i taśmy przekładkowe
 • Wypełnienia w zastępstwie styropianu

  Dzięki swojej wytrzymałości i lekkości wypełnienie kartonowe może zastępować styropian.

 • Palety ładunkowe

  Jest podstawowym materiałem do produkcji palet kartonowych.

 • Skrzynio-palety

  Narożnik tekturowy sprawdza się do budowy specjalistycznych pudeł transportowych.

 • Wypełnienie drzwi

  Nasz plaster miodu tekturowy można z powodzeniem stosować do wypełnienia drzwi wewnątrz lokalowych. Jest to też świetne wypełnienie mebli.

 • Przekładki i taśmy przekładkowe

  Wykonane ze sztywnej tektury falistej przekładki kartonowe wzmacniają stabilność ładunku, nie zabierając przy tym cennego miejsca.

 • Wiele innych

  Np. do wykonywania konstrukcji wielowarstwowych w przemyśle lotniczym czy też samochodowym.

 

Dlaczego tekturowy plaster miodu to idealne wypełnienie drzwi czy mebli?

Charakterystyczna struktura wypełnienia kartonowego przypominająca plaster miodu, która jest stworzona z cienkich warstw tektury, zapewnia doskonałe właściwości amortyzacyjne i odporność na obciążenia. Dzięki swojej unikalnej budowie materiał ten jest w stanie absorbować siły uderzeniowe i rozkładać nacisk, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania przedmiotów podczas transportu. Jest również bardzo dobrym wypełnieniem drzwi oraz mebli, jako iż mowa tu o materiale lekkim, wytrzymałym i oferującym wyjątkowe właściwości izolacyjne.

Tekturowy plaster miodu jest również ceniony za swoje właściwości ekologiczne – jest w pełni biodegradowalny i produkowany z odnawialnych źródeł, co sprawia, że jest przyjazny dla środowiska. Jego lekkość przyczynia się do redukcji kosztów transportu, co jest dodatkową zaletą, szczególnie w kontekście dążenia do zrównoważonego rozwoju i minimalizacji śladu węglowego.

Producent wypełnienia drzwi, mebli i nie tylko!

Warto zaznaczyć, że KRIS-FOL-PAK to producent nie tylko wypełniania mebli oraz drzwi. Od wielu lat zajmujemy się przede wszystkim produkcją opakowań tekturowych oraz rękawów foliowych. W naszej ofercie dostępna jest także płyta tekturowa. Jako producent opakowań z długim doświadczeniem w branży oferujemy nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów. Serdecznie zachęcamy do dołączenia do ich grona i skorzystania z naszej oferty oraz postawienia na efektywne, ekologiczne i niedrogie wypełnienia drzwi pod postacią tzw. plastrów miodu. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową i telefoniczną.