do góry
Menu

Opakowania foliowe

Opakowania

Jeśli szukają Państwo producenta rękawów foliowych, to świetnie się składa! Produkujemy trwałe i estetyczne opakowania foliowe z tworzyw sztucznych, które stanowią dobrą alternatywę wobec opakowań papierowych. Znajdują one zastosowanie w wielu branżach i często są wręcz niezastąpione. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Profesjonalny producent rękawów foliowych z szeroką ofertą

Zapraszamy do kontaktu, aby lepiej poznać naszą ofertę, dzięki czemu będziemy mogli zaproponować Państwu najlepszą formę opakowania, które przyniesie pożądane efekty praktyczne oraz wizualne. Jako producent worków foliowych różnego rodzaju, oferujemy Państwu produkty, takie jak:

 

Folie termokurczliweWorki foliowe wielokrotnego użytku
Folia LDPEWorki foliowe zamykane
 • Folia LDPE

   Polietylenowa folia LDPE jest bardzo wytrzymała na przebicia i rozerwania. Przyda się tam, gdzie potrzebne jest konkretne zabezpieczenie towaru.

 • Worki foliowe wielokrotnego użytku

  Mają swoje zastosowanie w branży odzieżowej, transportowej, rolnej oraz gospodarstwie domowym.

 • Worki foliowe zamykane

  Idealnie sprawdzą się przy pakowaniu, przechowywaniu czy transporcie niewielkich przedmiotów.

 • Taśmy foliowe

  Taśmy foliowe znajdują szerokie zastosowanie – np. izolacja, laminacja.

 • Rękawy foliowe

  Wykorzystuje się w systemach automatycznego pakowania substancji sypkich czy produkcji worków.

 • Półrękawy foliowe

  Materiał służący do łatwego, szybkiego pakowania wszelkiego rodzaju produktów w paczki zbiorcze.

 • Folie termokurczliwe

  Stosuje się do zbiorczego pakowania napojów: wody mineralnej, napojów gazowanych, piwa, jogurtów itp.

 

Rękawy foliowe dopasowane do potrzeb naszych klientów

Nasz asortyment  został zaprojektowany tak, aby sprostać różnorodnym zastosowaniom i oczekiwaniom naszych klientów. Jako nowoczesny producent worków foliowych stawiamy na korzystanie z nowoczesnych technologii, zapewniających trwałość oraz odporność na uszkodzenia naszych rękawów. Dodatkowo oferujemy opcję personalizacji, co umożliwia klientom nadanie workom unikalnego charakteru, poprzez naniesienie własnego logo lub innego elementu identyfikacyjnego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania pod każdym względem.

Warto zaznaczyć, że nasza oferta to nie tylko rękawy foliowe. Jako producent opakowań różnego rodzaju proponujemy Państwu również opakowania tekturowe oraz wypełnienie kartonowe, które przyda się w trakcie transportu delikatnego towaru. W naszej ofercie dostępna jest także płyta tekturowa. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Służymy radą i pomocą w wyborze odpowiedniego opakowania, zarówno foliowego, jak i kartonowego. 

KRIS-FOL-PAK – Twój producent rękawów foliowych oraz opakowań tekturowych!