do góry
Menu

Opakowania tekturowe

Opakowania

Jeśli szukają Państwo firmy, która dostarczy Wam opakowania z tektury dopasowane do Waszych potrzeb w każdej ilości, to świetnie się składa! Nasi pracownicy zaproponują Państwu najlepszy rodzaj papieru czy tektury, grubość i nadruk, aby spełnić Wasze wymagania. Wszystkie zamówienia na opakowania tekturowe realizujemy w oparciu o indywidualne życzenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb. Jako profesjonalny producent opakowań potrafimy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów!

Opakowania z tektury – szeroka oferta KRIS-FOL-PAK

Jako wieloletni producent opakowań tekturowych mamy w ofercie wiele nowoczesnych rozwiązań, takich jak:

Opakowania fasonoweOpakowania “standy”
Opakowania z litej tekturyOpakowania zgodne z klasyfikacją FEFCO
 • Tektura 2,3,4,5,7 warstwowa

  Naszym klientom dostarczamy tektury faliste w formatach 2, 3, 4, 5, 6, 7-warstwowych. To do Państwa należy ostateczna decyzja. Jeśli nie jesteście przekonani, jakie opakowania tekturowe będą dla Was najkorzystniejszym rozwiązaniem, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy.

 • Opakowania fasonowe

  Opakowania fasonowe to kartony, które nie wymagają zaklejania. Projektowane są zgodnie z życzeniem klienta z tektury litej i falistej. Kartony fasonowe są bardzo wygodnym rozwiązaniem, które zyskuje na popularności. Cechuje je estetyczny wygląd, dzięki czemu ten typ kartonów nadaje się do pakowania towarów luksusowych.

 • Opakowania zgodne z klasyfikacją FEFCO

  Katalog FEFCO pełni rolę prostego i czytelnego środka komunikacyjnego, z którego korzysta nie tylko producent opakowań kartonowych, ale również ich dystrybutorzy i nabywcy.

 • Opakowania z litej tektury

  Kartony wysyłkowe z litej tektury mogą być składane lub klejone. Tektura lita ma szerokie zastosowanie, ze względu ma duże właściwości plastyczne. W naszym firmowym sklepie mogą Państwo zamówić dowolną liczbę pudełek kartonowych tego typu.

 • Opakowania “standy”

  Jako nowoczesny producent opakowań kartonowych oferujemy ekologiczne i tańsze w produkcji standy reklamowe do prezentacji towarów w celu sprzedaży.

 • Nadruki 3 kolory

  Opakowania tekturowe z nadrukiem? Dla nas to żaden problem. Nadrukujemy wszystko, co jest Państwu potrzebne w technice 3 kolorów, dzięki czemu tekturowe pudełka będą nie tylko wytrzymałe i świetnie sprawdzą się w transporcie, ale i będą odpowiednio reprezentować Państwa działalność.

 

Korzystna oferta opakowań tekturowych

Jak widać, w naszej ofercie czeka na Państwa szeroki wybór kartonów do wysyłki, a także ekspozycji. Jako profesjonalny producent opakowań kartonowych, stawiamy na produkty najwyższej jakości, umożliwiające odpowiednie zabezpieczenie towaru naszych klientów. Dla wygody zamawiających oferujemy rozwiązania różnego typu dopasowane do ich potrzeb. Wygodne w użyciu opakowania fasonowe, wiele warstw tektury i możliwość przygotowania dowolnego nadruku. To wszystko czeka na Państwa w naszej ofercie! Warto zaznaczyć, że poza pudełkami tekturowymi oferujemy również specjalne wypełnienie kartonowe zwiększające bezpieczeństwo transportowanego towaru. Jesteśmy też producentem worków foliowych czy płyt tekturowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową i telefoniczną. Osoby zdecydowane na zamówienie mogą skorzystać z kolei z wygodnego formularza.